Vianoce 

Tohto roku u nás zaklopali na dvere už 28 augusta. Klopkajúcich bolo viac: anjelik, vianočný stromček, sob s červeným nosom – tuším sa volá Rudolf, hojdací koník a dokonca kostolík.

Boli sme z toho v šoku, pretože tak skoro sme sa ešte vianočným motívom nevenovali, ale dopyt je dopyt a zákazník je náš pán.

Našťastie, v myšlienkach boli už nachystané všetky vianočné produkty, ktorými vás chceme tento rok potešiť a ulahodiť vášmu oku.

Takže, dovoľte nám predstaviť vám našu vianočnú kolekciu:

Malé oválne a hranaté svietniky


Svietniky a lampáše dokážu nevtieravo navodiť vianočnú alebo romantickú atmosféru. Keď oheň zahalíte do farebného závoja zo skla, tak na stenách alebo na stole sa vytvorí ďalší nádherný farebný obraz.
Vianočný lampáš „Elegán“ a vianočný lampáš „Mestečko“ sú vhodné do interiéru a aj do exteriéru. Sú pomerne vysoké – 29 cm a podstatne bezpečnejšie ako drevené lampáše. Je možné do nich vložiť čajové kahance alebo aj sviečky vysoké max. 10 cm.


Vysoký hranatý lepený svietnik “Mestečko“ a lepený svietnik kocka „Mestečko“ sú o niečo nižšie – 17 a 12 cm – a z toho dôvodu si nájdu miesto aj na sviatočnom stole alebo na parapetnej doske.

 


Najväčšie radosť sme mali pri vymýšľaní „vianočných štamperlíkov“. Ich poslaním je dodať vianočnému prípitku a vianočnej tabuli príchuť tradície. Majú jedinečný tvar a nápoj v nich vyniká. Sú ozdobou a zároveň sú účelné.

Fľaštičky s objemom 0,02, 0,04, 0,1 a 0,2 l . Dodávame ich podľa požiadavky zákazníka plnené medovinou alebo prázdne. V prípade požiadavky pomaľujeme aj vami dodané prázdne fľaše.

Najväčšou odmenou pre nás bude, ak sa naše výrobky stanú súčasťou vašich Vianoc.

Šťastné a veselé Vianoce, plné pohody a smiechu Vám želá

Vaša WALDRA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.